דיווח מAT&T: אייפון 5 יושק בתחילת חודש אוקטובר

יום שלישי, 13 בספטמבר 2011 0 תגובות

בהסתמך על "מקורות יודעי דבר" מקרב חברת AT&T, אייפון 5 עומד להגיע אלינו בתחילת חודש אוקטובר. סגן מנהל חברת AT&T, שהיא אחת מהמשווקות העיקרון של מכשירי האייפון מאז ומתמיד בארצות הברית, מסר למנהלי הסניפים השונים שכדאי להם להתכונן לקראת אוקטובר עמוס במיוחד. לפי השמועה, המנהלים צריכים להכין את עובדיהם לקראת ההשקה המתקרבת ובאה של מכשיר האייפון 5 וגם להכין את סניפי הרשת השונים לקבלת המכשיר החדש.
בנוסף, שמועות קודמות אומרות שתאריך ההשקה הוא 7 באוקטובר. בנוסף, על פי אותו מקור, אפל מתכוונת לאפשר הזמנה מוקדמת של אייפון 5 כשבוע לפני התאריך המשוער, ב30 בספטמבר. המידע התקבל משני מקורות שונים בחברה, כך שאנו יכולים להיות די בטוחים שיש אמת בדברים.
שוב, למרות כל השמועות עדיין אין תאריך רשמי ומאושר על ידי חברת Apple עצמה כך שעדיין הכל בגדר ספקולציות בלבד. מה שעוד לא ודאי הוא כיצד יראה המכשיר: חלק טוענים שאייפון 5 יהיה דק יותר, בעל מסך גדול יותר ועיצוב שונה מקודמו- מכשיר אייפון 4, בעוד שחלקים אחרים טוענים כי השינוי במראה יהיה מינורי ואפל יתרכזו דווקא בשיפור החומרה שבו ולאו דווקא בעיצוב החיצוני. שמועה אחרת אומרת שיגיעו שני מכשירי אייפון 5- אחד "מלא" כביכול" והשני קטן יותר וזול יותר.
נחכה להתפתחויות…
שתף כתבה זו

0 תגובות