שמתם לב שלאפשרויות "העתק/הדבק/גזור" יש דילאי עד שזה עולה… ידעתם שזה בכוונה?! תפתרו את כל האיטיות בכתיבה שלכם בעזרת Fast Copy!!!

יום חמישי, 28 ביולי 2011 0 תגובות
אי פעם שמתם לב, שבאייפון יש כל מיני דברים קטנים חסרים…? ואז, כשזה מגיע באייפון הבא – זה נחשב פלא! לא מכירים את זה?? אני אתן לכם לדוגמא את האייפון 4, למרות שיש בו המון נפלאות וצדדים חזקים… יש בו כמה פיצ'רים "חדשים" שיש כבר במכשירים ישנים ממזמן (כגון: מצלמה קידמית, שיחות ווידאו, מצלמה עם פלאש, 5 מגה-פיקסל ועוד…)!!!

לדעתי, השיטה של אפל היא לספק לנו מכשיר, עם טיפה פגמים (מכוונים!), כך שכל פעם שהם ישפרו את מכשיריהם, הם יוכלו לתקן גם את החסרונות הקטנים האלה, כך שכולם ירגישו "סוף סוף" , ו-"יש!!! איזה מגניב, שווה לקנות!"…

לאחרונה גיליתי חסרון חדש, שאפל כביכול עשו בכוונה. הדילאי בפתיחת אפשרויות הכתיבה, "העתק/הדבק/גזור"! ידעתם שזה לא צריך להיות ככה איטי (יחסית למכשירים אחרים)… ידעתם שאפשר לבטל זאת?!

אם לא ידעתם, אני שמח לבשר לכם שישנו בסידייה טוויק יחסית חדש, ושמו Fast Copy. תפקידו היחידי של התוסף הזה הוא לבטל הדילאי, ומאפשר לכם להנות מעוד פיצ'ר – שאפל עשו בעל חסרון מכוון!

הטוויק איננו מתוחכם, ואין מה "להבין" בו. אני מאוד אוהב את זה שהוא נכנס לתוך המערכת ואין בו שום הגדרות להגדיר… הוא פשוט נועד לשפר את חווית המשתמש!

אצלי התוסף מותקן כבר מהיום שיצא לסידייה בערך, ואין לי שום תלונות! אני ממליץ עליו מאוד!!!

cydia://package/com.comex.fastcopy
צפו בסרטון המדגים את התוסף:
שתף כתבה זו

0 תגובות