מדריך לאייפון: יצירת רינגטון לאייפון

יום שני, 25 ביולי 2011 0 תגובות
מדריך יצירת רינגטון לאייפון
אם שמתם לב או לא, בניגוד למכשירים סלולרים אחרים שבהם ניתן לבחור כל שיר מהמכשיר בתור צלצול, במכשירי האייפון אי אפשר. אך במדריך זה נלמד כיצד להפוך כל שיר שאנחנו רוצים לרינגטון לאייפון דרך תוכנת iTunes.
המדריך פעל על הגרסה החדשה iTunes 10.2.1.1.


צעד ראשון – בחרו את השיר שאתם רוצים להפוך לצלצול ומצאו אותו בתוך תוכנת הiTunes. לאחר שבחרתם לחצו עליו קליק ימני של העכבר ובחרו באפשרות “Get Info”. 

בחלון החדש בחרו בלשונית “Options”, לאחר מכן סמנו בV את “Start Time”  והכניסו בתיבה את הזמן בו אתם רוצים שהרינגטון יתחיל. לאחר מכן, סמנו בV את “Stop Time” והכניסו בתיבה את הזמן בו אתם רוצים שהרינגטון יפסיק. (שימו לב – יש הגבלה של עד 30 שניות לרינגטון באייפון, אז אני ממליץ שתעשו אפילו שניה אחת פחות). לאחר שסיימתם לבחור את זמני הרינגטון לחצו "OK".

צעד שני – לחצו שוב קליק ימני של העכבר על השיר ובחרו באפשרות “Create AAC Version”.

(למי שכתוב “Create MP3 Version” שיכנס לEdit > Preferences > General > Import Settings
ויבחר במקום ב”MP3 Encoder” ב”AAC Encoder”. )

עכשיו יש לכם את אותו שיר פעמיים ברשימה רק שהחדש שנוצר הוא לפי הזמן שקבעתם מקודם. 

סמנו את השיר המקוצר ומחקו אותו. אשרו שאתם אכן מעוניינים למחוק את השיר, אך בחלון הבא שיפתח ישאלו אתכם האם ברצונכם לשמור על הקובץ או לשלוח או לסל המיחזור, ואכן אנחנו רוצים לשמור על הקובץ, לכן נבחר ב”Keep File”.

צעד שלישי – לכו לתקיית הiTunes שלכם, היא נמצאת בתוך “My Music” מי שלא יודע על מה אני מדבר שילחץ על כפתור ההתחל ויבחר ברשימה ב”Music”  \ "מוסיקה".

לאחר מכן הכנסו לתקיה “iTunes” ובתוכה לתקיה "iTunes Media". עכשיו מצאו את התקיה שלרוב תקרא בשם של האלבום או הלהקה שבחרתם. (אם אתם לא מוצאים אז זה יהיה בתוך התקיה “Unknown” ) הכנסו לתקיה עד שתמצאו את קובץ השיר שלכם

צעד רביעי – שנו את הסיומת של הקובץ מ m4a.    ל m4r.

פתחו את הקובץ דרך תוכנת הiTunes.
כעת אתם יכולים לשים לב שנוצרה לכם קטגוריה נוספת בiTunes בשם "Ringtones".

הכניסו את הרינגטון לאיפון ע"י סימון V באפשרות "Sync Ringtones".


לסיום אל תשכחו לבטל את ההגבלה של השיר המקורי. ע"י כניסה נוספת לפרטי השיר והסרת הV מ"Start Time" ומ"End Time"
שתף כתבה זו

0 תגובות